Nota prawna

Strona internetowa www.aktywnirzs.pl ma charakter informacyjno-edukacyjny i jest przeznaczona dla ogółu społeczeństwa. Jej redaktorzy dołożyli wszelkich starań, aby zamieszczone informacje były kompletne i zgodne z prawdą, nie mogą jednak ponosić odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z treści na niej zawartych. Żadna informacja zamieszczona na www.aktywnirzs.pl nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.Strona www.aktywnirzs.pl zawiera linki to innych stron www, które są oferowane jedynie w celu informacyjnym. Redaktorzy strony nie ponoszą odpowiedzialności za treść lub funkcjonowanie tych stron.

Podobnie jak większość serwisów internetowych, monitorujemy liczbę odwiedzin. W tym procesie nie są uzyskiwane żadne dane umożliwiające personalną identyfikację odwiedzającego serwis. Właściciel serwisu zbiera informacje o liczbie osób odwiedzających serwis, daną stronę oraz informacje o pochodzeniu domeny podmiotu dostarczającego usługi internetowe użytkownikowi serwisu. Dane te pomagają w lepszym poznaniu zainteresowań naszych użytkowników.

Informacje zamieszczane na stronie www.aktywnirzs.pl nie są równoznaczne z udzieleniem porady lekarskiej. Należy zawsze skonsultować się z lekarzem w celu pozyskania dalszych informacji.

 

Właścicielem majątkowych praw autorskich do strony internetowej www.aktywnirzs.pl jest:

Roche Polska Sp. z o.o.
Domaniewska 39 B
02-672 Warsaw, Poland
tel.: +48 22 345 18 88
fax.: +48 22 345 18 74
e-mail: pl.kontakt@roche.com 
KRS: 0000118292
NIP: 522-001-44-61
Kapitał zakładowy: 25.000000